Tikkurila

Tikkurila Wasze Historie!

12 maja 2016

Wy pytacie, my odpowiadamy! Już wkrótce ruszamy z wyjątkową akcją przygotowaną we współpracy z naszymi ekspertami. Pomożemy Ci sprawnie przejść przez remont i uzyskać jak najlepsze efekty! Nie wierzysz? Sprawdź! 🙂

Dlaczego farba się łuszczy i pęka, czym pomalować podłogę, jaki kolor farby wybrać, czego użyć do metamorfozy starych mebli? Na pewno choć raz w życiu zdarzyło Ci się zadać podobne pytania. Podczas remontu mieszkania często napotykamy na nieprzewidziane sytuacje i szereg technicznych wątpliwości. Jeśli nie jesteśmy specjalistami w zakresie prac wykończeniowych, a odświeżaniem wnętrz zajmujemy się raczej sporadycznie, wiele kwestii może przysparzać nam dylematów. Co wtedy robimy? Szukamy rozwiązań w Internecie!

Internet to prawdziwa studnia wiedzy, a jeśli wiemy gdzie szukać niezbędnych informacji, staje się narzędziem znacząco ułatwiającym życie. Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy prace wykończeniowe, a zwłaszcza malarskie, realizują samodzielnie, a wskazówek szukają w sieci.

Eksperci Tikkurila przejrzeli tysiące pytań dotyczących malowania, które zadawane są w Internecie. Wybraliśmy kilkadziesiąt, które pojawiają się najczęściej oraz opracowaliśmy odpowiedzi wraz poradami krok po kroku, dotyczącymi wykonania. Nasz poradnik z pewnością pomoże w zaplanowaniu i sprawnym przeprowadzeniu mniejszych, jak i większych remontów.

Porady w ramach akcji „Tikkurila Wasze Historie” publikowane będą w odcinkach na blogu oraz na Instagramie Tikkurila (@tikkurilapotegakolorow). Wszystkie wpisy poradnikowe opatrzone będą hashtagiem #tikkurilawaszehistorie, a cała akcja potrwa kilka tygodni.

Bacznie nas obserwujcie! Stay tuned!

Aktualizacja:
Nasza akcja #TikkurilaWaszeHistorie dobiegła końca! Przez trzy tygodnie opublikowaliśmy na naszym Instagramowym profilu 30 zdjęć z eksperckimi poradami dotyczącymi malowania. Rozwinięcie każdej z porad możecie znaleźć naszym blogu. Każde z publikowanych zdjęć było częścią innego pomieszczenia, a całość stworzyła przekrój budynku mieszkalnego. Efektownie! 🙂

2016_05_10_03a_SH_TIKKURILA_mobi_prev

Brak Komentarzy

    Zostaw Odpowiedź

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.