Pokój dziecka

Pokój dla trojaczków, czyli 3 miesiące z kolekcją Tikkurila Kids Style

7 lipca 2017


Pokój dla trojaczków, czyli 3 miesiące z kolekcją Tikkurila Kids Style

„Pokój dla trojaczków” to trzymiesięczny projekt, którego celem będzie zaadoptowanie sypialni rodziców na pokój dla pewnej trójki malców. Szykuje się naprawdę spektakularna metamorfoza i mamy nadzieję, że Wy również będziecie mieć w niej swój udział. Zaintrygowani?

„Pokój dla trojaczków” – aranżacja pokoju dziecięcego

Pan Fleks – złota rączka, specjalista od projektów DIY na bazie drewna, stolarz. Znacie już go całkiem dobrze, ale czy wiecie, że jest tatą córy … i niespełna rocznych trojaczków? Tegoroczny lipiec, sierpień i wrzesień poświęcimy właśnie im i mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie!

Inspiracją akcji „Pokój dla trojaczków” będzie kolekcja Tikkurila Kids Style, w której znajdują się ulubione kolory dzieci wybrane przez nie same, a także szeroka gama farb, które bezpiecznie można stosować w pokojach najmłodszych.

Co będzie się działo?

LIPIEC
Wiemy, że wielu z Was ma już za sobą urządzanie pokoi dla dzieci i zna odpowiedzi na poniższe pytania:

– jak przeobrazić zwykłe wnętrze w dziecięce królestwo?
– jakie kolory sprawdzą się najlepiej?
– jakich zabiegów użyć, by wydzielić strefę wypoczynku i zabawy?
– jak funkcjonalnie i praktycznie zaaranżować przestrzeń dla kilkorga dzieci?

Podzielcie się z nami Waszym doświadczeniem i ulubionymi pomysłami na aranżację tego wyjątkowego wnętrza. Kto wie, może któryś z nich uda się zrealizować w pokoju trojaczków? Przemyślenia i sugestie możecie zostawiać w komentarzach na Facebooku i Instagramie oraz na blogu lub wysłać mailem na adres Tikkurila@shakehands.pl. A my obiecujemy, że w zamian dostarczymy Wam sporą porcję inspiracji.

SIERPIEŃ
To czas na zmiany. Pan Fleks, wziąwszy pod uwagę Wasze podpowiedzi i doświadczenia, rozpocznie remont pokoju dla trojaczków, który planuje zakończyć pod koniec miesiąca. Jesteśmy pewni, że efekt końcowy zachwyci nas wszystkich. Przy okazji dowiemy się jak, krok po kroku, zastosować te same rozwiązania we własnym domu.

WRZESIEŃ
Na wrzesień zaplanowaliśmy dla Was niespodziankę Obserwujcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, aby nie przegapić momentu, w którym powiemy o niej więcej!

A tymczasem przygotowaliśmy dla Was listę wpisów, poświęconych aranżacji pokoi dziecięcych. Zaglądajcie śmiało!

1/ Kolekcja Kids Style
2/ Pokój dla dziewczynki autorstwa Kamperki
3/ Pokój dla chłopców autorstwa Jak Ona To Robi
4/ Kreatywna ściana do zabawy autorstwa Zabawy Euzebiusza

 

Brak Komentarzy

    Zostaw Odpowiedź

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.