Kolekcja-Tikkurila-Color-Now-2024_7
Tikkurila

Kolekcja Tikkurila Color Now 2024 – o potędze intuicji

13 grudnia 2023

Schyłek roku to nie tylko czas podsumowań – to moment, gdy prezentujemy kolekcję kolorów Tikkurila Color Now na następny rok i jej wiodący odcień. Przyszłoroczna kolekcja to efekt pracy ekspertów Tikkurila i wyjątkowej projektantki, która zgodziła się współtworzyć paletę na 2024 rok. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Tikkurila X Marie Olsson Nylander, czyli łączymy siły ze szwedzką projektantką wnętrz

Tworząc kolekcję na przyszły rok, do współpracy zaprosiliśmy Marie Olsson Nylander – szwedzką projektantkę wnętrz i influencerkę.

Kolekcja-Tikkurila-Color-Now-2024 Marie Olsson Nylander

W codziennej pracy Marie w dużej mierze opiera się na intuicji i uważnemu obserwowaniu otoczenia w poszukiwaniu inspiracji. Tak zrodziła się kolekcja Tikkurila Color Now 2024! Wybrane do niej odcienie projektantka dostrzegła w codziennym życiui emocjach, które wywołują np. wspomnienia czy energia przestrzeni.

Kolekcja-Tikkurila-Color-Now-2024

Dowiedz się więcej o kolekcji Tikkurila x Marie Olsson Nylander >>> KLIKNIJ.

Zaufaj sobie. Wybierz kolory, które podpowiada ci intuicja.

Intuicja to potężne narzędzie, połączenie naturalnego instynktu i analizy, która dzieje się poza naszą świadomością. Marie Olsson Nylander podkreśla, że kolory się „czuje”, że to właśnie ona – intuicja – podpowiada, w których barwach jest nam dobrze, a które zupełnie nam nie służą.

Marie Olsson Nylander Kolekcja-Tikkurila-Color-Now-2024

Przy kreowaniu swojej życiowej przestrzeni radzi poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, jakie uczucia budzą w nas wybrane do wnętrz odcienie. Z tych przemyśleń wypłynęło motto kolekcji Tikkurila Color Now 2024: Zaufaj sobie. Wybierz kolory, które podpowiada ci intuicja.

Więcej o znaczeniu intuicji w pracy Marie Olsson Nylander  >>> KLIKNIJ.

Nude in Nizza – Kolor Roku 2024

Nude in Nizza to ciepły odcień beżu z delikatną brzoskwiniową nutą.

Nude-in-Nizza_Tikkurila-Color-Now-2024

Marie Olsson Nylander skojarzył się z miłością i życzliwością, a także z lekkim, żartobliwym mrugnięciem oka 😉. Jesteśmy przekonani, że każdemu wnętrzu doda miękkości i słonecznego blasku.

Kolory kolekcji Tikkurila Color Now 2024

Marie Olsson Nylander zbudowała kolekcję z 14 nasyconych odcieni ziemi. Każdy z nich niesie ze sobą określoną emocję czy pragnienie i nawiązuje do miejsca w świecie, z którym kojarzy go Marie. Zdaniem projektantki, domy szybko nam powszednieją, a kolekcja pozwala dodać im nieco przygody, refleksji, inspirować do odkrywania bliższych i dalszych zakątków. Emocjonalny aspekt kolekcji pozwala opowiedzieć poprzez dobór kolorów, kim jest i co kocha mieszkaniec danego domu.

Kolekcja-kolorów-Tikkurila-Color-Now-2024

Więcej o znaczeniu kolekcji i kolorów >>> KLIKNIJ.

Metamorfoza w odcieniach kolekcji Tikkurila Color Now 2024

Kreatorka kolekcji – Marie Olsson Nylander – nie tylko stworzyła kompozycję 14 barw reprezentujących przyszłoroczne trendy, ale i zastosowała je w swoim mieszkaniu. Każdy z 14 odcieni!

Marie Olsson Nylander kolekcja-Tikkurila-Color-Now-2024

Mieszkanie Marie ma powierzchnię 230 m i znajduje się w kamienicy z lat 80. XIX w. Mnóstwo w nim oryginalnych elementów czy architektonicznych smaczków. Przestrzeń ma wyjątkowy charakter i chcąc go zachować, projektantka nie zdecydowała się na pomalowanie wszystkich ścian. W pełni wykorzystała jednak potencjał kolekcji Tikkurila Color Now 2024, zmieniając kolory sufitów, ościeżnic drzwi czy listew przypodłogowych.

Poznaj opowieść Marie o jej wyjątkowym mieszkaniu >>> KLIKNIJ.

Odkryj kolekcję Tikkurila Color Now 2024 dla siebie

Kolekcja Tikkurila Color Now 2024 kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Na naszej stronie poznasz niektóre z nich >>> KLIKNIJ. Jednak najważniejsze to te, które odkryjesz dla siebie. Spójrz na przyszłoroczną paletę i sprawdź, jakie robi na Tobie wrażenie. A może któryś z kolorów już teraz… „czujesz”? Trzymamy kciuki za tę kreatywną i pełną barw przygodę!

Brak Komentarzy

    Zostaw Odpowiedź

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.