Tikkurila

Kolekcja Tikkurila Color Now 2020

26 listopada 2019

Nowa kolekcja Tikkurila Color Now 2020 to prawdziwy wyraz radości, optymizmu i pogodnego nastawienia do życia. To przesłanie szczególnie ważne w czasach, gdy pęd otaczającego świata nie pozwala dostrzec piękna ukrytego w codzienności. Tymczasem wystarczy tylko uważniej spojrzeć!

Kolekcja Tikkurila Color Now 2020 kryje w sobie paletę 8 intrygujących odcieni, w tym Kolor Roku 2020.  Powstała jako efekt współpracy projektantek Juslin – Manula. Idea kolekcji jest konkretna i bardzo trafna. Kolor ma moc i może zmienić wszystko. Może sprawić, że przeciętne i nudne wnętrza, którym brakowało charakteru, staną się klimatycznymi i stylowymi przestrzeniami. Wystarczy tylko dostrzec ich potencjał i sięgnąć po puszkę farby!

Światło, tekstury…odwaga!

Kolory to nie wszystko. Twórcy nowej kolekcji zwracają uwagę na ogromną rolę światła w aranżowanych przez nas przestrzeniach. Światło wpływa na odbiór koloru, w świetle różnie zachowują się powierzchnie matowe lub połyskowe. Warto wnikliwie i uważnie obserwować swoje wnętrza o różnych porach dniach. Przyjrzyj się, jak zmieniają się o zmierzchu, a jak wyglądają w promieniach wschodzącego słońca. I wykorzystaj te zależności!

Nasze wnętrza są pełne ukrytego potencjału. Dlatego nie bój się, działaj! Baw się kolorem, światłem, nietypowymi i odważnymi zestawieniami barw i tekstur! Wykorzystaj do maksimum, to co masz pod ręką i co jest w Twoim zasięgu. Z jednego koloru można wydobyć wiele jego tonacji stosując go na różnych strukturach oraz przy różnym oświetleniu. Eksperymentuj!

Kilka słów o kolorach

Zwolennicy jasnych i ożywczych wnętrz na pewno dobrze poczują się otoczeni łagodnym i promiennym odcieniem H300 Lemonade lub optymistycznym błękitem H353 Forget me not. A świetnym dopełnieniem będzie chłodna i jasna zieleń Y383 Cucumber oraz zgaszony łososiowy J407 Siesta.

Kochasz wyrafinowane i eleganckie barwy? Wypełnij swoje wnętrze głęboką, ale energetyczną purpurą N338 Wild Rose oraz odważnym śliwkowym odcieniem M339 Tango. Dla miłośników stylu retro i vintage mamy nawiązujące do lat 70. intrygujące odcienie L392 Ducat oraz N388 Wasabi.

Crème de la crème – czyli Kolor Roku 2020 – H300 Lemonade

Spokojny i odświeżający, przywodzący na myśl delikatne, poranne promienie słońca. Przyjazny i subtelny, dlatego może być stosowany we wnętrzach zaaranżowanych w wielu różnych stylach, od klasycznego po rustykalny. Jest żywy, a zarazem łagodny. Energetyczny i wyrafinowany. Dlaczego właśnie on?

Kolor H300 Lemonade jest odpowiedzią na otaczający nas świat, który nieustannie boryka się z wieloma wyzwaniami i trudnościami. To symbol dobrego nastroju i optymizmu. To powiew świeżości, który przypomina nam o sile pozytywnego nastawienia do życia i możliwościach, które nam oferuje. Zawsze jest czas na zmianę, zarówno w najbliższym otoczeniu jakim jest dom, jak również na świecie. Wystarczy tylko dostrzec potencjał, który nas otacza…i działać! W myśl naszej ulubionej zasady: ‘Gdy życie serwuje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę’.

A jak wyglądała kolekcja Tikkurila Color Now 2019? Sprawdźcie TUTAJ!

Brak Komentarzy

    Zostaw Odpowiedź

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.