tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_1
Tikkurila

Jaki kolor ma Twoja historia?

4 czerwca 2020

Przedstawiamy Wam koncept „Jaki kolor ma Twoja historia?”, który opiera się na znanej prawdzie o barwach: mają niesamowitą moc przenoszenia nas do czasów i miejsc, z którymi związane są szczere emocje. Poznajcie bohaterów akcji „Jaki kolor ma Twoja historia?” oraz ich opowieści! Zobaczcie, jak dzięki kolorom możemy zatrzymać wyjątkowe wspomnienia na dłużej.

Wielu z nas intuicyjnie czuje, że barwy to swoisty wehikuł, który, przywołując przeszłe doświadczenia, wyzwala w nas dawne zachwyty i przyjemne odczucia. Skoro więc tak jest, czemu by nie zatrzymać tych emocji w naszych domach na dłużej? Oto historie, które rozgrzeją Wasze serca!

Spokój natury

Natura ma wielką moc! Samo obcowanie z nią wycisza i koi przeciążony bodźcami umysł. W naszych domach podobną funkcję często spełnia sypialnia. A gdyby tak poszukać inspiracji w przyrodzie i odtworzyć odprężającą atmosferę właśnie w tym pomieszczeniu?

tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_3

Kolory inspirowane tą historią to zgaszone błękity i delikatne szarości: Y354 Cumulus, K498 Haven, V431 Sandman oraz N429 Denim z kolekcji Tikkurila Feel the Color.

tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_5

Odcienie miłości

Intensywne emocje jak nic innego zapadają nam w pamięć. Za sprawą wyostrzonych zmysłów katalogujemy towarzyszące im okoliczności, aby zostały z nami na zawsze. Pamiętacie to trzepotanie motyli w brzuchu? Która barwa je u Was przywołuje? Może warto dać jej miejsce w Waszym domu?

tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_2

Kolory inspirowane tą historią to delikatne beże i łagodne brązy: H484 Mulberry, X459 Dream, V484 Driftwood oraz V466 Lama z kolekcji Tikkurila Feel the Color.

tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_6

Barwy pasji

Zauważyliście, że to właśnie pasje są źródłem energii? Ich realizacja dodaje wiary w swoje możliwości i obdarza przyjemnym uczuciem spełnienia. Kto by nie chciał czuć się tak już zawsze? Zidentyfikujcie ten kolor mocy i znajdźcie dla niego miejsce w Waszym domu.

tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_4

Kolory inspirowane tą historią to głębokie róże i nasycone tonacje czerwieni M326 Marmalade, M423 Pomegranate, L418 Nectar oraz M425 Beetroot z kolekcji Tikkurila Feel the Color.

tikkurila_jaki-kolor-ma-twoja-historia_7

Już niebawem poznacie kolejne historie i kolejne wnętrza z duszą… A tymczasem, niech powyższe staną się dla Was inspiracją do odszukania kolorów własnej opowieści. W kolekcji Tikkurila Feel the Color znajdziecie 216 odcieni, które pozwolą Wam zatrzymać wyjątkowe, często ulotne chwile na dłużej!

>>> Kliknij i poznaj kolekcję Tikkurila Feel the Color w odświeżonej odsłonie!

1 Komentarz

  • Reply
    Ewa M.
    10 lipca 2020 at 09:41

    Uwielbiam takie emocjonalne połączenia z kolorami, zawsze daje to człowiekowi trochę do myślenia i skłania ku refleksji 🙂

Zostaw Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.