Pokój dziecka

Duett, czyli bardzo dobrana para

21 marca 2016

O innowacyjnym połączeniu farby z tapetą pisaliśmy już jakiś czas temu. Tikkurila Duett, bo o nim mowa, to zestaw, w którym wszystko do siebie pasuje! Do przetestowania zalet duetu Tikkurila Duett zaprosiliśmy Green Canoe i Interiors Design. 2 blogerki, 2 wnętrza, 2 niebanalne realizacje. Zapraszamy do świata, w którym królują połączenia idealne!

Gabinet GREEN CANOE

W życiu Joanny, autorki bloga Green Canoe, duet ma wielkie znaczenie. Z tym większym zapałem zabrała się do metamorfozy swojego gabinetu. Wybrała Tikkurila Duett Woods w odcieniu Mulberry, czyli klasyczny zestaw inspirowany bogactwem natury.

gabinet przed zastosowaniem farby Tikkurila Duett


Za sprawą skosów, gabinet już przed metamorfozą był wnętrzem pełnym uroku. Poza wykorzystaniem Tikkurila Duett Woods, Green Canoe pozbyła się zbędnych rzeczy, a następnie połączyła funkcjonalność z elegancją – potrzebne przedmioty zorganizowała w pudła i umieściła na klasycznym regale, wybrała wygodny fotel z myślą o swoich partnerach biznesowych oraz dodała wnętrzu elegancji biżuteryjnym stolikiem i dodatkami. Te zabiegi dodały wnętrzu harmonii i stylu.

gabinet po zastosowaniu farby Tikkurila Duett Woods

Więcej: http://greencanoe.pl/metamorfoza-gabinetu/

Pokój dziecięcy – INTERIORS DESIGN

Ula, autorka bloga Interiors Design, z przyjemnością połączyła rolę mamy i blogerki, odświeżając pokój swoich dzieci. Początkowo znajdowały się w nim intensywne barwy, których zadaniem było rozbudzać wyobraźnię dzieci. Teraz gdy są one już starszymi przedszkolakami, pokój powinien spełniać inne funkcje. Blogerka wybrała więc Tikkurila Duett Flow w odcieniu Aquarelle – wzór stylowy, ale i pasujący do pokoju dziecięcego.


pokój dziecięcy przed zastosowaniem farby Tikkurila Duett

Kolorowe ściany uspokoiły się, dzięki akwarelowym pasom tapety. Świetnie uzupełnił je pastelowy odcień farby z zestawu Duett Flow. Po usunięciu naklejek, na ścianach znalazło się miejsce na oprawione rysunki dzieciaków. Ula umieściła książeczki i gry w otwartym regale, a drobniejsze zabawki schowała w pudłach. Za sprawą wzoru tapety pokój zyskał odrobinę elegancji, zachowując dziecięcy charakter.


pokój dziecięcy po zastosowaniu farby Tikkurila Duett Flow

Więcej: http://interiorsdesignblog.com/dwa-kroki-do-stylowego-pokoju-dzieceicego/

Brak Komentarzy

    Zostaw Odpowiedź

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.