Looking for Something?

Metamorfoza komody

Metamorfoza drewnianej komody – w sielskim klimacie.

Lubisz we wnętrzach styl shabby chic albo rustykalny? Marzysz o metamorfozie swoich drewnianych mebli, ale chcesz zachować naturalny rysunek słojów? Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci zmienić Twoje meble, nie pozbawiając ich magii naturalnego drewna. Wystarczy trochę czasu, dobrych chęci i wosku Tikkurila, aby Twoje meble zmieniły się nie do poznania.

Ekspert marki Tikkurila prezentuje jak samodzielnie pomalować komodę barwionym woskiem, dostępnym w 10 różnych odcieniach. Produkt podkreśli naturalne piękno drewna, nada kolor, a jednocześnie zabezpieczy jego  powierzchnię.

  • Niezbędne produkty wykorzystane do przeprowadzenia metamorfozy:Nostalgia Wood Wax [kolor Earl Grey] – ochronno-pielęgnacyjny płynny wosk, przeznaczony do drewnianych ścian i mebli. Produkt zawiera naturalny płynny wosk carnauba, który impregnuje i tworzy odporną na wodę i zanieczyszczenia powierzchnię.

oraz narzędzia:

  • pędzel
  • miękka szmatka
  • drobnoziarnisty papier ścierny
  • uchwyt do papieru
  • folia lub papier do zabezpieczenia przed zabrudzeniem

Sprawdź więcej porad na temat przygotowania powierzchni do malowania w artykule: MALOWANIE MEBLI.

Blog marki Tikkurila

Szukasz inspiracji i ciekawych pomysłów na urządzenie wnętrza? Obawiasz się, że sam nie dasz sobie rady z remontem mieszkania i zrujnujesz swój budżet? Dobrze trafiłeś! Na blogu Tikkurila przedstawiamy porady wnętrzarskie i pokazujemy krok po kroku, jak w prosty i przystępny sposób przeprowadzić efektowne metamorfozy wnętrz.
Więcej informacji na temat kolorów, inspiracji wnętrzarskich szukaj na www.tikkurila.pl

Tikkurila. Potęga Kolorów Instagram